O nás

Máme dlhoročné skúsenosti v oblasti spracovania účtovníctva a miezd. Poskytujeme profesionálne služby v oblasti dane a účtovníctva, podnikateľské poradenstvo pre živnostníkov, pre malé a stredné spoločnosti. Máme prijateľné ceny v porovnaní s konkurenčnými firmami. Zložitú účtovnú a daňovú problematiku vám vieme podať ľudskou rečou, jednoducho a zrozumiteľne. U nás vás čaká profesionalita, transparentná komunikácia a ochota riešiť Vaše požiadavky vždy, keď to bude potrebné. Včas Vás informujeme o legislatívnych zmenách, ktoré môžu ovplyvniť Vaše podnikanie.

Hovoríme aj odbornou nemčinou a angličtinou.


Die Fachproblematik kommunizieren wir in deutscher Sprache.                   
Wir beherrschen auch die englische Sprache. Hohe Fachkompetenzen, präzise Vorgehensweise und klare Kommunikation sind unseren Stärken. Wir bieten Ihnen optimale steuerliche und administrative Lösungen für ihr Unternehmensmodell.


We speak also English and German. We want to be as close as possible to our clients. We do the most for every client, as if they were the only one. We are always willing to do more than expected. We promptly inform you of any substantial change in the law that affects your business.